چهارشنبه ۹ فروردین سال ۱۴۰۲

کارخانه سنگبری اصفهان

وجود رشته کوه‌های زاگرس، رشته کوه‌های مرکزی اطراف استان اصفهان، نزدیکی اصفهان به استان‌های مرکزی، فارس و لرستان سبب شده است تا این استان به قطب اصلی تولید سنگ ساختمانی و اولین تولید کننده بزرگ انواع سنگ در ایران تبدیل شود. استان اصفهان از لحاظ جغرافیایی در موقعیتی قرار دارد که امکان دستیابی به تمامی معادن سنگ ایران در آن مهیا است. روزانه متقاضیان زیادی برای خرید انواع سنگ از کارخانه سنگبری اصفهان به این استان مراجعه می‌کنند. این عامل سبب رونق و افزایش روز افزون تعداد کارخانه سنگبری در اصفهان شده است. صنعت سنگ اصفهان با فرآهم آوردن فرصت‌های شغلی زیاد برای مردم استان، توانسته است سهم قابل توجهی در چرخه اقتصاد کشور داشته باشد.استان اصفهان معادن سنگ مختلفی دارد که دارای کیفیت و بافت خوبی هستند. کیفیت سنگ کارخانه سنگبری اصفهان بستگی به نوع سنگ دارد. سنگ اصفهان ویژگی‌های مختلفی دارد که در کیفیت آن، نقش به سزایی دارند.

  • ثبات در رنگ: بیشتر سنگ‌های اصفهان را می‌توان در طولانی مدت و بدون ترس از رنگ پریدگی استفاده نمود. 
  • مقاومت در برابر رطوبت: اغلب سنگ‌های اصفهان در مقابل رطوبت و نم از مقاومت بالایی برخوردار هستند.
  • انعطاف پذیری: انعطاف پذیری از دیگر ویژگی‌هایی می‌باشد که سنگ اصفهان آن را دارد.

هرچه کیفیت سنگ‌های تولیدی بالاتر باشد، شانس موفقیت آن سنگ یا برند در بازار بیشتر خواهد بود. این بدین معناست که هر چه میزان کیفیت سنگ بهتر باشد، خریداران حاضر هستند مبلغ بیشتری را برای آن پرداخت کنند.

 

سنگبری اصفهان

در استان اصفهان بیش از ۲۰۰۰ سنگبری وجود دارد که در شهرک‌های صنعتی مانند رضوان شهر، نجف آباد، دولت آباد و سایر شهرک‌ها واقع شده‌‌اند. تقریبا یک سوم سنگبری‌های ایران در این استان قرار دارد. شما می‌توانید با مراجعه به هر یک از این سنگبری‌ها، سنگ مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. برخی از سنگبری‌ها اقدام به راه اندازی سایت، در جهت برقراری ارتباط با مشتریان و ایجاد شرایط خرید آنلاین کرده‎ اند. از این طریق کاربران می‌توانند به صورت آنلاین، به راحتی، در کوتاه‌ترین بازه زمانی، در هر ساعت از شبانه روز به نمایشگاه سنگ فروشندگان دسترسی داشته باشند. هم چنین متقاضیان خرید سنگ می‌توانند با ارتباط از طریق شماره تلفن‌های موجود در وبسایت‌های کارخانه سنگبری اصفهان، با مدیر فروش ارتباط برقرار کرده و راهنمایی‌هایی لازم را دریافت کنند. تنوع بالای محصولات، کارخانجات و همچنین قیمت مناسب سنگ در اصفهان سبب شده است تا همواره مشتریان زیادی جذب بازار فروش سنگ این شهر شوند.

 

قیمت سنگ در اصفهان

قیمت سنگ در اصفهان بسته به نوع سنگ متفاوت است. به عنوان مثال سنگ مرمر به دلیل کم بودن معادن سنگ و زیبایی خیره کننده، گران‌تر از سنگ‌های دیگر است. از جمله موارد دیگری که در قیمت سنگ تأثیر دارد، می‌توان به ابعاد، ضخامت سنگ، رنگ و کیفیت آن اشاره کرد. شایان ذکر است که اگر قصد خرید سنگ ساختمانی را دارید هر چه رنگ سنگ مورد نظر روشن‌تر و سفیدتر باشد، از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود.یکی از فواید خریداری سنگ از اصفهان تنوع در قیمت می‌باشد. این استان، سنگبری و سنگ فروشی‌های زیادی دارد که هر یک قیمت‌های پیشنهادی متفاوتی را برای محصولات خود ارائه می‌دهند. وجود تعداد زیاد سنگبری در این استان سبب شده است تا سنگ فروشان به حالت رقابتی قیمت گذاری و فعالیت داشته باشند. به همین دلیل قیمت سنگ در اصفهان مناسب‌تر از استان‌های دیگر است.

 

موقعیت جغرافیایی کارخانه سنگبری اصفهان

استان اصفهان در مرکز ایران واقع شده است، خریداران می‌توانند به راحتی و با صرف هزینه کم‌، از استان‌های اطراف، به اصفهان مراجعه کنند. به طور کلی قابلیت دسترسی اصفهان از دیگر مناطق، بیشتر است. استان اصفهان به دلیل تعدد در سنگبری‌ها و داشتن مهارت در برش و صیقل دادن، مورد توجه خریداران قرار گرفته است.سنگبری ساخا واقع در نجف آباد اصفهان با تولید انواع سنگ تراورتن در خدمت شما مشتریان گرامی می‌باشد. جهت خرید سنگ تراورتن در اصفهان با ما در تماس باشید.

سخن پایانی
استان اصفهان توانسته است در زمینه صنعت سنگ کشور، به دلیل داشتن کارشناسان ماهر، رشد بالایی داشته باشد. رشد جمعیت و توسعه کشور سبب شده است تا نیاز روز افزون ساخت مسکن و تأسیس مجتمع‌های مسکونی، اداری و صنعتی افزایش یابد و موجب توسعه و گسترش سنگبری‌ها در سطح این استان شود. این دلایل سبب شده است تا این استان در حیطه تولید سنگ، ابزار و امکانات لازم را ایجاد کند. این شرایط سبب شده است تا بهترین کیفیت سنگ متعلق به کارخانه سنگبری اصفهان باشد.
 


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*